REFERANSLAR

Çiftlerimizden Gelenler

BUSE-EMRE:Düşüncemiz düğün günü çekim yaptırmaktı .Açıkçası kuaför gelinlik makyaj için bir kez daha zaman ayırmak bize zor geliyordu.Düğün günü nasılsa herşey olmuşken fotoğraf çektirelim diyorduk. Fethi bize düğün günü yada farklı bir gün olursa neler olabileceğini anlattığı zaman çekimleri farklı bir günde yapmak daha mantıklı geldi.Düğün günü değil de daha sonraki bir gün çekim yapmak için buluştuk.Sabah kuaförde başlayan çekimler aksam gün batıncaya kadar sürdü.Fethi ile çok eğlenceli bir gün geçirdik. Bu kadar samimi bu kadar içten bir ekiple çalıştığımız için çok şanslıyız. Harika kareler son derece doğal olmuş. Çok ama çok teşekkür ederiz.

BEGÜM-TANIL:Sizi herkesin tanımasını isterdim.Maddi koşullar yüzünden düğün hikayesi videosu yaptırmayalım sadece fotoğraf çektirelim diye anlaşmıştık eşimle. Sizinle de öyle yaptık sözleşmemizi. Düğün günü çekimler için kuaförde sizinle buluştuğumuzda ne kalabalık bir ekip diye düşündüm. Fotoğrafları almaya gittiğimde beni inanılmaz bir sürpriz bekliyordu. Fethi beyin bana düğün hediyesi bir düğün hikayesi videosu. Daha ne diyebilirim…Böyle bir jest yapabilecek kadar maddiyattan uzak bir insan…

ELİF-ARDA:Balayından sonra fotoğrafçısıyla rakı balık yapmış kaç çift vardır acaba. Umarım düğün günü kurduğumuz dostluk ömür boyu sürer. Fotoğrafların harika. Düğün hikayesi harika. sen harikasın FETHİ.. SEVGİLER..

EBRU-BİRKAN:Aylar öncesinden başlayan bir heyecanla düğünümle ilgili araştırmalara başlamıştım.Düğün mekanı, gelinlik,davetiye, kuaför seçimi derken fotoğraflarımı kim çekecek peki?En zor karar belki de buydu..Düğün günü geldiğinde verdiğim en doğru kararın sizinle çalışmak olduğunu anladım.Herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması ben en çok şaşırtan şeydi.Sanki yalnızca bir fotoğraf ekibi ile değil tüm gün boyunca her ihtiyacımı önceden tahmin edip çözüm üreten o günü benim için mükemmel yapmaya çalışan  insanlarla birlikteydim. Bunun için size çok teşekkür  ederim. Fotoğrafları gördüğümde ise bir kez daha inanılmaz mutlu oldum. Fethi bey çekimler sırasındaki şakalarınızı hala unutamıyorum.Bu kadar eğlenceli geçen bir çekim ve bu kadar mükemmel fotoğraflar…Ne kadar teşekkür etsem azdır.Başarılarınızın devamını diliyorum..

SERPİL-SEDAT:Düğün fotoğrafı çektirirken tek hayalim bundan otuz yıl sonra baktığımda da o günün romantizmini duygusallığını görebileceğim  fotoğraflardı.Fotoğrafları  gördüğüm zaman işte bu dedim.Düğün gününün koşuşturmacası içinde o kadar heyecanlıydım ki çekimlerde ne yaptım hiç hatırlamıyorum bile.Fethi  o kadar profesyonel bir fotoğrafçısın ki o telaş içerisinde en duygusal anları bakışmalarımızı bile ölümsüzleştirmişsin.Nurgül hanım siz neredeyse bir abla gibi her anımda yanımda oldunuz.Moralimin en bozuk olduğu anda herşeyi bırakıp benimle ilgilendiniz.Tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye ediyorum.Tekrar teşekkür ederim.

NİLAY-KADİR:FETHİ BEY tek bir cümleyle ifade edicem sizi GERÇEK BİR SANATÇISINIZ.

SELVA-UFUK: Merhabalar .. Biz Selva ve Ufuk çifti. Öncelikle ben gelin olarak 10 Temmuz tarihinde gerçekleştirdiğimiz çekim hakkında söyleyecek çok şey olduğunu düşünüyorum  Aylar öncesinden yapılan anlaşmamızdan beri düğünümle ilgili beni en çok heyecanlandıran konu Fethi Bey ve ekibi ile yapacak olduğum dış çekimdi. Ve heyecanımın boşa olmadığını o gün anladım. Onlara güvenmekle çok doğru bir karar vermişim. Sürekli irtibat halindeydik özellikle çekimden önceki günlerde. Konsept belirlendi Aydın’dan gidiş hesaplandı ve o gün geldiğinde kuaförden çıkıp ilk noktaya vardığımızda macera başladı  Poz verme konusunda iyi olduğumuzu düşünmüyordum ama ben ve eşim ile çalışmanın güzel olduğunu bize sürekli hatırlatan ekip bize inanamayacağımız pozlar verme cesaretini sağladı. Kendimizi özel ve güzel hissettik. Gün bittiğinde çok ama çok yorgunduk ama yüzümüzde ki tebessüm çekilen pozlar kadar yaşadığımız günün anısınaydı. Kına gecesi mi, düğün mü yoksa fotoğraf çekimi mi derseniz benim için fotoğraf çekimi hepsinden daha eğlenceliydi  Fethi Beşol, Burcu Hanım ve tüm ekibi sonsuz teşekkürler ..

DERYA-TARIK: Sevgili Yedinci Sanat ekibi, ( Nurgül Hanım, Fethi, Begüm ve Oğuzhan) Övgülerime nereden başlasam bilemiyorum gerçekten. . Öncelikle disiplinli, özverili, oldukça profesyonel çalışmanız için çok çok teşekkür ederiz. 2 gün boyunca yanımda fotoğrafçılarım değil ailemden birileri varmış gibi hissettim. Her biriniz sadece çekimleri degil bizi de sahiplendiniz ve her isteğimizi yerine getirebilmek için elinizden geleni yaptınız. Güler yüzünüz, ilginiz sizden bağımsız çıkan aksiliklerde bile beni sakinleştirdi. Bütün gün yemek yeme fırsatı bulamadan çalıştınız ve Nurgül Hanım siz yemeğinizi bırakıp yine beni sakinlestirmek için yanıma koştunuz =) Begüm'ün her karede bana sevimli gülümsemesi, Fethi'nin tabi tabi oyle de yaparız çekeriz diyen heyecanı, Oğuzhan'ın otelde çıkan probleme odaklanıp yok olmaz ben yine konuşacağım demesi çok çok içtendi.. Kısacası iyi ki sizi tanıdık ve sizinle çalıştık..

ZEYNEP-OZAN: Fotoğrafları gördüğüm zaman mutluluktan ağladım. Fethi bey gerçekten bir harikasınız. Herkese tavsiye ederim.

DENİZ-MUSTAFA: Tüm Yedinci Sanat Prodüksiyon ekibine ve Fethi Beşol’a çok teşekkür ediyorum. Sabah kuaförde başlayan çekimlerde gece düğün sonuna kadar hiç bitmek bilmeyen bir enerji ve neşe ile bu güzel çalışmayı gerçekleştirdiler. Fethi Bey düğün hikayesi videosunu her gün izlemeye doyamıyorum. Sonsuz teşekkürler..

Kurumsal